• Festina
    Festina

Festina

Hodinky Festina jsou moderní dynamickou značkou hodinek, která ukazuje čas již od roku 1902, kdy byla v malém švýcarském městečku La Chaux de Fonds založena hodinářská manufaktura.
Doménou značky Festina je především výroba moderních hodinek se sportovním designem, pánských a dámských hodinek nižší střední cenové kategorie, ovšem vysoké kvality. 
Sportovní charakter modelů hodinek Festina vštěpuje modelům punc atraktivnosti a kvalita udává směr pro spokojenost zákazníků.
Hodinky Festina na zápěstí znamenají kvalitu prověřenou časem, nicméně síla této značky spočívá nejen ve sportovních designech, které oplývají jasnými barvami a tvary. Jasné místo mezi hodinkami Festina patří i elegantním modelům, decentním odstínům a tvarům, pro které jsou hodinky Festina nádhernými módními doplňky.
Hodinky Festina jsou již od roku 1998 oficiální časomírou Tour de France a vyvinula několik modelů hodinek právě k této příležitosti. Pánské i dámské náramkové hodinky Festina z kolekce Tour de France a mnoho dalších najdete i v naší nabídce.