• Casio
    Casio

Casio

Značka Casio je celosvětově proslulá jako výrobce Hi-Tech přístrojů v nejrůznějších oblastech spotřební elektroniky. Stejně je tomu i v oblasti hodinek. Také zde byl vždy kladen důraz na pokrokové technologie, které často Casio uvedlo na světové trhy jako první značka hodinek. Dodnes patří hodinky Casio mezi vedoucí značky v sortimentu funkcí instalovaných v náramkových hodinkách.
Hodinky Casio nejsou pouhým ukazatelem času, ale obsahují i celou řadu užitečných funkcí - diář, schopnost zobrazovat obrázky, určovat teplotu nebo momentální zeměpisnou šířku či délku, měření tepové frekvence a mnoho dalších.
Hodinky Casio jsou celosvětové známé svou inovativností, hodnotou a dlouhou životností. Splňují veškeré požadavky, které si klade aktivní životní styl a nabízí využití svých modelů při všech typech aktivit od běžného nošení, přes cestování, jachtaření až po fitness.
V osmdesátých letech se stalo Casio pro své inovace uznávanou hodinářskou značkou. V tomto období vznikly první hodinky řízené krystalem křemenu, a to jak digitální, tak i analogové. Byl to první výrobce hodinek, jehož hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, teploty a výšky.
Průlomové byly po uvedení na trh hodinky Casio G-SHOCK , které šly proti všem tehdejším trendům. Vynikaly pevnou konstrukcí, která byla vysoce odolná proti nárazům či jinému mechanickému poškození. Výsledek? Ihned po uvedení se z nich stal obrovský hit a dodnes se prodalo více než 60 miliónů kusů náramkových hodinek této řady a Casio G-Shock je tak nejprodávanější modelovou řadou hodinek na světě. 
Velký výběr pánských náramkových hodinek z kolekce G-SHOCK a mnoho dalších dámských a pánských hodinek naleznete i v naší nabídce.

 
Zobraz vše | Stránky: Casio » Edifice